**** Hotel Metamorphis ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Metamorphis Hotel Metamorphis se nachaází na jednom z nejstarším místě města Prahy, které je na seznamu chráněných památek UNESCO. V budově je zastavěna původní východní brána Ungeltu. Nynější podobu Týnského Dvora vtiskl po požáru v roce 1689 architekt P.I.Bayer.

Hotel Metamorphis Ubytování:
Hotel Metamorphis hostům poskytuje pohodlné ubytování v historických prostorech objektu. Pokoje jsou prostorné a vkusně zařízené. Ve vybavení pokojů je vana a/nebo sprcha s toaletou, fén a ve většině pokojů je bidet. Vysokorychlostní Wifi nebo LAN připojení po celém objektu. Dále pak šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, přímá telefonní linka. Pokoje jsou klimatizovány.

Minibar vybavený nealkoholickými a alkoholickými nápoji,  káva/čaj na pokoji v ceně ubytování. Safe je ovládaný klíčem, který poskytne na požádání recepce hotelu Metamorhpis. Všechny pokoje je možné využít jako jednolůžkové, u pokojů typu suite a apartmá platí jednotná cena. Různé typy pokojů jsou navzájem propojitelné.

Hotel Metamorphis Gastronomie:
Restaurace se nachází v bezprostřední blízkosti Staroměstského náměstí v historickém domě z přelomu 12. a 13. století na Praze 1 v Ungeltu nebo-li Týnském dvoře.

Restaurace je rozdělena do dvou podlaží a to na přízemí část a gotické sklepní prostory z poloviny 13. století. Restaurace má v provozu od dubna do konce října letní terasu umožňující klidné posezení v nádvoří Týnského dvora s výhledem na věže Týnského chrámu.

V jídelním lístku hosté nelznou italské speciality od salátů, těstovin, steaků přes pizzu, která se připravuje před zraky návštěvníků, až po velký výběr domácích dezertů. Nechybí ani dobrá italská vína nebo točené pivo.

Hotel Metamorphis Služby:
Kavárna a bar se nachází v přízemí hotelu a je pro návštěvníky otevřena denně od 09.00-01.00 Hotel Metamorphis zajišťuje čištění prádla od pondělí do čtvrtka do 24 hodin. Na hotelu MEtamorphis je k dispozici služba Newspaper Direct, která umožňuje objednání novin z celého světa přímo do hotelu.

Recepce hotelu Metamorphis hostům zajistí okružní jízdy v různých jazycích. Dle aktuální nabídky zajištění programu např. večeře na lodi, výlety do okolí Prahy /Karlštejn, Karlovy Vary apod.. Parkování je zajištěno ve dvoře hotelu Metamorhis  pro maximálně 6 automobilů. Sekretářské služby v podobě faxu, kopírování a emailu.

Snídaně jsou součástí ceny ubytování, podávájí se denně od 7.30 hod do 10.30 hod v Club restaurantu. Vstupenky zajišťuje recepce systémem prodeje Ticketportal, který umožňuje rezervaci a tisk vstupenek na koncerty, do divadel, na muzikály apod. přímo v hotelu.
Hotel Praha 1 Metamorphis - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Metamorphis - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Metamorphis - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 Metamorphis - disponuje restauracíHotel Praha 1 Metamorphis -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Metamorphis -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 1 Metamorphis - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Metamorphis - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Metamorphis - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Metamorphis - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Metamorphis - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Metamorphis - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Metamorphis - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Metamorphis - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Metamorphis - na pokojích je telefon